E-POE MÜÜGITINGIMUSED

/E-POE MÜÜGITINGIMUSED
E-POE MÜÜGITINGIMUSED 2020-11-16T16:10:17+02:00

Tingimused kehtivad Teile, kui olete Sirje Stiil OÜ (edaspidi Rannamõisa Aiasalongi) tooteid tellinud e-poest https://rannamoisaaiasalong.ee/ (edaspidi e-pood).

Meie kontaktandmed

Sirje Stiil OÜ (Rannamõisa Aiasalong)

registrikood 10722533

Vankri tee 2, Harku vald, 76906 Harjumaa

+372 56 45 8288

[email protected]

E-poest ostmise meelespea

Palume Teil enne ostmist tutvuda tooteinfoga Rannamõisa Aiasalongi e-poes Teie poolt väljavalitud toodete juures. Palun veenduge kauba või teenuse sobivuses.

Palun kontrollige hoolikalt, et kohaletoimetamise aadress ja telefoninumber oleksid täielikud ja õiged. Vale või ebatäpse aadressi esitamisel ei saa me garanteerida õigeaegset kohaletoimetamist.

Tellimine ning tellimuse kohaletoimetamine

Hinnad leiate e-poest iga konkreetse toote juurest. Jätame endale õiguse vajadusel hindu muuta.

E-poest ostetud kaubale võite ise järele tulla Rannamõisa Aiasalongi aadressil Vankri tee 2, Harku vald, 76906 Harjumaa kohe pärast seda, kui oleme Teid teavitanud, et Teie tellimus on komplekteeritud.

Toimetame e-poest ostetud kauba kulleriga Teie poolt soovitud asukohta e-poe hinnakirja alusel, mis kuvatakse tellimuse vormistamisel. Kaup antakse üle isikule, kes tellimuse esitas. Erakliendi puhul on selleks tellimuse esitanud isik ja ärikliendi puhul ettevõtte seaduslik esindaja või volitatud isik. Palun avage kulleri juuresolekul Teile saadetud pakk ja veenduge, et Teie tellimus oleks õige.

Kui Teie ostetud kaubal esineb puudusi, siis võtke meiega ühendust hiljemalt 24 tunni jooksul pärast kauba kohaletoimetamist (juhul kui oleme Teile selle kohale toimetanud kulleriga).

Kliendi rahulolu ja vastutus

Kliendi rahulolu on meie jaoks väga oluline. Garanteerime, et kõikide tellimustega tegelevad eksperdid ja et tellimused on esmaklassilise kvaliteediga.

Kui olete ise taimi nõuetele mittevastavalt hooldanud, ei vastuta Rannamõisa Aiasalong taimede puuduste eest.

Otsustasite ümber ja soovite kauba tagastada

Kui tellimuse sisuks on lilled, lõikelilled, lehtpuud ja põõsad, okaspuud, jõulupuud, pole vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 Kliendil lepingust taganeda võimalik.

Teiste kaupade puhul võite tarbijana (eraisik, mitte ettevõte) e-poega sõlmitud lepingust soovi korral taganeda 14 päeva jooksul ilma põhjuseta. Taganemiseks tuleb esitada Rannamõisa Aiasalongile avaldus ja kaup ise salongi tagasi toimetada. Kaupa tagastades peab kaup olema originaalpakendis (võib olla avatud, kuid mitte rikutud) ja koos kõikide detailide ja ostudokumendiga.

Rannamõisa Aiasalongil on õigus e-poe teel sõlmitud kauba müügilepingust taganeda juhul, kui kaup on laost otsa saanud või kui kauba hinda või omadusi on e-poes süsteemivea tõttu valesti kuvatud. Kui meil ei ole võimalik tellimust täita, siis võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja tagastame tasutud summa koheselt.